KONTAKT

info@surfburger.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Tejst Wingert i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Gdańsku(Tejst).

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa korespondencję, a także (w przypadku udzielenia zgody marketingowej) w celu promocji i reklamy produktów i usług Tejst.

Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego są przetwarzane lub wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez kontakt z info@surfburger.pl. Odbiorcami państwa danych mogą być podmioty, które dostarczają systemy informatyczne oraz usługi hostingowe i marketingowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu administratorem, który możliwy jest poprzez adres e-mail: info@surfburger.pl. lub telefonicznie: +48 883 448 559.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.